Os 6901 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Roudnice nad Labem | 4.36 | ||||
Hněvice | 4.41 | 4.41 | |||
Horní Počaply | 4.44 | 4.44 | |||
Dolní Beřkovice | 4.48 | 4.48 | |||
Cítov | 4.51 | 4.51 | |||
Vraňany | 4.55 | 4.55 | |||
Mlčechvosty | 4.58 | 4.58 | |||
Nové Ouholice | 5.01 | 5.01 | |||
Nelahozeves | 5.03 | 5.03 | |||
Nelahozeves zámek | 5.06 | 5.06 | |||
Kralupy nad Vltavou | 5.11 | 5.12 | |||
Dolany nad Vltavou | 5.15 | 5.15 | |||
Libčice nad Vltavou | 5.19 | 5.19 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 5.21 | 5.21 | |||
Řež | 5.23 | 5.23 | |||
Úholičky | 5.25 | 5.25 | |||
Roztoky-Žalov | 5.27 | 5.27 | |||
Roztoky u Prahy | 5.31 | 5.31 | |||
Praha-Sedlec | 5.34 | 5.34 | |||
Praha-Podbaba | 5.37 | 5.37 | |||
Praha-Holešovice | 5.41 | 5.42 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 5.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia