R 689 „Ploučnice“ | |
Řazení vlaku: 162_n2 + A149 + BDs449 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 17.26 | ||||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.41 | 17.43 | |||
Lovosice | 17.58 | 17.59 | |||
Bohušovice nad Ohří | 18.04 | 18.05 | |||
Roudnice nad Labem | 18.12 | 18.13 | |||
Hněvice | 18.19 | 18.20 | |||
Kralupy nad Vltavou | 18.37 | 18.38 | |||
Praha-Podbaba | 18.55 | 18.55 | |||
Praha-Holešovice | 18.58 | 18.59 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.08 | 19.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci