R 685 „Petr Ginz“ | |
Řazení vlaku: 162_n2 + A149 + BDs449 + 5xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 13.26 | ||||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.41 | 13.43 | |||
Lovosice | 13.58 | 13.59 | |||
Bohušovice nad Ohří | 14.04 | 14.05 | |||
Roudnice nad Labem | 14.12 | 14.13 | |||
Hněvice | 14.19 | 14.20 | |||
Kralupy nad Vltavou | 14.37 | 14.38 | |||
Praha-Podbaba | 14.55 | 14.55 | |||
Praha-Holešovice | 14.58 | 14.59 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.08 | 15.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy