Os 6839 | |
Řazení vlaku: 2x440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 20.01 | ||||
Želenice nad Bílinou | x | 20.06 | 20.06 | ||
Bílina kyselka | x | 20.10 | 20.10 | ||
Bílina | 20.13 | 20.14 | |||
Chotějovice | x | 20.16 | 20.16 | ||
Želénky | x | 20.20 | 20.20 | ||
Duchcov | x | 20.22 | 20.22 | ||
Oldřichov u Duchcova | 20.26 | 20.27 | |||
Řetenice | 20.30 | 20.30 | |||
Teplice v Čechách | 20.34 | 20.34 | |||
Proboštov | x | 20.37 | 20.37 | ||
Bohosudov | 20.40 | 20.41 | |||
Ústí nad Labem západ | 20.54 | 20.55 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 20.57 | 20.58 | |||
Ústí nad Labem sever | 21.01 | 21.01 | |||
Neštěmice | x | 21.03 | 21.03 | ||
Mojžíř | x | 21.05 | 21.05 | ||
Neštědice | x | 21.07 | 21.07 | ||
Povrly | 21.09 | 21.10 | |||
Povrly-Roztoky | x | 21.13 | 21.13 | ||
Dobkovice | x | 21.16 | 21.16 | ||
Choratice | x | 21.17 | 21.17 | ||
Vilsnice | x | 21.20 | 21.20 | ||
Děčín hlavní nádraží | 21.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök