Os 6824 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 10.30 | ||||
Vilsnice | x | 10.33 | 10.33 | ||
Choratice | x | 10.35 | 10.35 | ||
Dobkovice | x | 10.37 | 10.37 | ||
Povrly-Roztoky | x | 10.40 | 10.40 | ||
Povrly | 10.43 | 10.44 | |||
Neštědice | x | 10.45 | 10.45 | ||
Mojžíř | x | 10.47 | 10.47 | ||
Neštěmice | x | 10.50 | 10.50 | ||
Ústí nad Labem sever | 10.52 | 10.53 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 10.56 | 10.58 | |||
Ústí nad Labem západ | 11.00 | 11.00 | |||
Bohosudov | 11.11 | 11.12 | |||
Proboštov | x | 11.15 | 11.15 | ||
Teplice v Čechách | 11.19 | 11.20 | |||
Řetenice | 11.23 | 11.23 | |||
Oldřichov u Duchcova | 11.27 | 11.27 | |||
Duchcov | x | 11.31 | 11.31 | ||
Želénky | x | 11.34 | 11.34 | ||
Chotějovice | x | 11.37 | 11.37 | ||
Bílina | 11.40 | 11.41 | |||
Bílina kyselka | x | 11.44 | 11.44 | ||
Želenice nad Bílinou | x | 11.48 | 11.48 | ||
Most | 11.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia