..: Trasa vlaku Os 6824 - JŘ 2018 :..
Os 6824
Řazení vlaku: 440  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Děčín hlavní nádraží   10.30 
  Vilsnice x10.33 10.33 
  Choratice x10.35 10.35 
  Dobkovice x10.37 10.37 
  Povrly-Roztoky x10.40 10.40 
  Povrly  10.43 10.44 
  Neštědice x10.45 10.45 
  Mojžíř x10.47 10.47 
  Neštěmice x10.50 10.50 
  Ústí nad Labem sever  10.52 10.53 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  10.56 10.58 
  Ústí nad Labem západ  11.00 11.00 
  Krupka-Bohosudov  11.11 11.12 
  Proboštov x11.15 11.15 
  Teplice v Čechách  11.19 11.20 
  Řetenice  11.23 11.23 
  Oldřichov u Duchcova  11.27 11.27 
  Duchcov x11.31 11.31 
  Želénky x11.34 11.34 
  Chotějovice x11.37 11.37 
  Bílina  11.40 11.41 
  Bílina kyselka x11.44 11.44 
  Želenice nad Bílinou x11.48 11.48 
  Most  11.54  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster