Os 6803 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň-Prunéřov | 8.29 | ||||
Málkov | x | 8.34 | 8.34 | ||
Chomutov | 8.38 | 8.39 | |||
Odb Chomutov město | 8.42 | 8.42 | |||
Jirkov zastávka | x | 8.46 | 8.46 | ||
Most | 8.57 | 9.01 | |||
Želenice nad Bílinou | x | 9.06 | 9.06 | ||
Bílina kyselka | x | 9.10 | 9.10 | ||
Bílina | 9.13 | 9.14 | |||
Chotějovice | x | 9.16 | 9.16 | ||
Želénky | x | 9.20 | 9.20 | ||
Duchcov | x | 9.22 | 9.22 | ||
Oldřichov u Duchcova | 9.26 | 9.27 | |||
Řetenice | 9.30 | 9.30 | |||
Teplice v Čechách | 9.34 | 9.34 | |||
Proboštov | x | 9.37 | 9.37 | ||
Bohosudov | 9.40 | 9.41 | |||
Ústí nad Labem západ | 9.54 | 9.55 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.57 | 9.58 | |||
Ústí nad Labem sever | 10.01 | 10.01 | |||
Neštěmice | x | 10.03 | 10.03 | ||
Mojžíř | x | 10.05 | 10.05 | ||
Neštědice | x | 10.07 | 10.07 | ||
Povrly | 10.09 | 10.10 | |||
Povrly-Roztoky | x | 10.13 | 10.13 | ||
Dobkovice | x | 10.16 | 10.16 | ||
Choratice | x | 10.17 | 10.17 | ||
Vilsnice | x | 10.20 | 10.20 | ||
Děčín hlavní nádraží | 10.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci