..: Trasa vlaku Os 6802 - JŘ 2018 :..
Os 6802
Řazení vlaku: 162_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Děčín hlavní nádraží   7.30 
  Vilsnice x7.33 7.33 
  Choratice x7.35 7.35 
  Dobkovice x7.37 7.37 
  Povrly-Roztoky x7.40 7.40 
  Povrly  7.43 7.44 
  Neštědice x7.45 7.45 
  Mojžíř x7.47 7.47 
  Neštěmice x7.50 7.50 
  Ústí nad Labem sever  7.52 7.53 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  7.56 7.58 
  Ústí nad Labem západ  8.00 8.00 
  Krupka-Bohosudov  8.11 8.12 
  Proboštov x8.15 8.15 
  Teplice v Čechách  8.19 8.20 
  Řetenice  8.23 8.23 
  Oldřichov u Duchcova  8.27 8.27 
  Duchcov x8.31 8.31 
  Želénky x8.34 8.34 
  Chotějovice x8.37 8.37 
  Bílina  8.40 8.41 
  Bílina kyselka x8.44 8.44 
  Želenice nad Bílinou x8.48 8.48 
  Most  8.54 8.59 
  Jirkov zastávka x9.11 9.11 
  Chomutov město  9.15 9.15 
  Chomutov  9.18 9.19 
  Málkov  9.23 9.23 
  Kadaň-Prunéřov  9.29  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Felelősök