Os 6722 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 21.05 | ||||
Chrášťany | 21.16 | 21.16 | |||
Hořesedly | x | 21.21 | 21.21 | ||
Svojetín | 21.27 | 21.27 | |||
Kounov | x | 21.32 | 21.32 | ||
Mutějovice | 21.37 | 21.37 | |||
Domoušice | 21.43 | 21.44 | |||
Solopysky | x | 21.51 | 21.51 | ||
Konětopy | x | 21.55 | 21.55 | ||
Hřivice | 21.58 | 21.59 | |||
Touchovice u Loun | x | 22.01 | 22.01 | ||
Opočno u Loun | x | 22.03 | 22.03 | ||
Jimlín | x | 22.06 | 22.06 | ||
Louny město | x | 22.13 | 22.13 | ||
Louny střed | x | 22.14 | 22.14 | ||
Louny | 22.17 | 22.22 | |||
Dobroměřice | x | 22.25 | 22.25 | ||
Lenešice | 22.27 | 22.28 | |||
Břvany | 22.34 | 22.35 | |||
Bečov u Mostu | 22.41 | 22.42 | |||
Obrnice | 22.49 | 22.49 | |||
Most | 22.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci