Os 6602 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 6.42 | ||||
Liberec-Horní Růžodol | 6.48 | 6.48 | |||
Ostašov | x | 6.51 | 6.51 | ||
Karlov pod Ještědem | 6.54 | 6.55 | |||
Kryštofovo Údolí | x | 6.59 | 6.59 | ||
Novina | x | 7.01 | 7.01 | ||
Křižany | 7.05 | 7.10 | |||
Zdislava | x | 7.14 | 7.14 | ||
Rynoltice | 7.20 | 7.21 | |||
Lvová | x | 7.25 | 7.25 | ||
Jablonné v Podještědí | 7.29 | 7.36 | |||
Velký Valtinov | x | 7.41 | 7.41 | ||
Brniště | 7.44 | 7.45 | |||
Velký Grunov | x | 7.47 | 7.47 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 7.50 | 7.50 | ||
Mimoň | 7.53 | 7.54 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 8.01 | 8.01 | ||
Zákupy | 8.03 | 8.04 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 8.06 | 8.06 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 8.13 | 8.30 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 8.32 | 8.32 | ||
Stružnice | 8.37 | 8.38 | |||
Horní Police | 8.42 | 8.42 | |||
Žandov | x | 8.44 | 8.44 | ||
Starý Šachov | x | 8.46 | 8.46 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 8.51 | 8.51 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 8.56 | 8.57 | |||
Děčín východ | 9.05 | 9.06 | |||
Děčín hlavní nádraží | 9.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy