R 652 „Junák“ | |
Řazení vlaku: 750.7_ncomb + AB349 + Bbdgmee236 + 2xBd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.27 | ||||
Náměšť nad Oslavou | 18.10 | 18.11 | |||
Třebíč | 18.31 | 18.34 | |||
Okříšky | 18.46 | 18.47 | |||
Jihlava | 19.18 | 19.30 | |||
Jihlava město | 19.34 | 19.35 | |||
Kostelec u Jihlavy | 19.48 | 19.48 | |||
Horní Cerekev | 20.09 | 20.10 | |||
Počátky-Žirovnice | 20.26 | 20.27 | |||
Jindřichův Hradec | 20.49 | 20.50 | |||
Kardašova Řečice | 21.03 | 21.03 | |||
Veselí nad Lužnicí | 21.17 | 21.18 | |||
České Budějovice | 21.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci