Os 6412 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee266 + Bdmtee265 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lysá nad Labem | 14.19 | ||||
Lysá nad Labem-Dvorce | 14.22 | 14.23 | |||
Otradovice | 14.26 | 14.26 | |||
Stará Boleslav | 14.29 | 14.30 | |||
Dřísy | 14.34 | 14.35 | |||
Ovčáry | 14.37 | 14.37 | |||
Všetaty | 14.42 | 14.43 | |||
Malý Újezd | 14.48 | 14.49 | |||
Mělník | 14.52 | 14.53 | |||
Mělník-Mlazice | 14.55 | 14.56 | |||
Liběchov | 15.00 | 15.00 | |||
Štětí | 15.05 | 15.05 | |||
Hoštka | 15.11 | 15.11 | |||
Polepy | 15.16 | 15.17 | |||
Křešice u Litoměřic | 15.20 | 15.21 | |||
Litoměřice město | 15.25 | 15.26 | |||
Velké Žernoseky | 15.30 | 15.31 | |||
Libochovany | 15.35 | 15.36 | |||
Sebuzín | 15.39 | 15.40 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 15.46 | 15.47 | |||
Ústí nad Labem západ | 15.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci