Os 6363 | |
Řazení vlaku: 2x840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichovice pod Smrkem | 12.05 | ||||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | x | 12.07 | 12.07 | ||
Horní Řasnice | x | 12.11 | 12.11 | ||
Nové Město pod Smrkem | 12.18 | 12.19 | |||
Hajniště | x | 12.22 | 12.22 | ||
Řasnice zastávka | x | 12.27 | 12.27 | ||
Řasnice | x | 12.30 | 12.30 | ||
Krásný Les | x | 12.33 | 12.33 | ||
Krásný Les bažantnice | x | 12.37 | 12.37 | ||
Frýdlant v Čechách předměstí | x | 12.41 | 12.41 | ||
Frýdlant v Čechách | 12.46 | 12.47 | |||
Raspenava | 12.53 | 12.58 | |||
Oldřichov v Hájích | x | 13.05 | 13.05 | ||
Mníšek u Liberce | 13.09 | 13.10 | |||
Krásná Studánka | x | 13.14 | 13.14 | ||
Stráž nad Nisou | x | 13.17 | 13.17 | ||
Liberec | 13.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster