Os 6113 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 18.11 | ||||
Březno u Postoloprt | 18.15 | 18.16 | |||
Louny město | x | 18.23 | 18.23 | ||
Louny střed | x | 18.24 | 18.24 | ||
Louny | 18.27 | 18.37 | |||
Veltěže | x | 18.41 | 18.41 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 18.45 | 18.45 | ||
Radonice nad Ohří | x | 18.48 | 18.48 | ||
Pátek | x | 18.50 | 18.50 | ||
Koštice nad Ohří | 18.56 | 18.58 | |||
Křesín | x | 19.01 | 19.01 | ||
Dubany | x | 19.05 | 19.05 | ||
Libochovice město | 19.08 | 19.19 | |||
Libochovice | 19.22 | 19.25 | |||
Slatina pod Hazmburkem | x | 19.30 | 19.30 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 19.33 | 19.33 | ||
Úpohlavy | x | 19.38 | 19.38 | ||
Čížkovice | 19.42 | 19.44 | |||
Sulejovice | x | 19.48 | 19.48 | ||
Lovosice | 19.53 | 20.02 | |||
Žalhostice | 20.06 | 20.07 | |||
Litoměřice Cihelna | x | 20.10 | 20.10 | ||
Litoměřice horní nádraží | 20.14 | 20.16 | |||
Trnovany u Litoměřic | x | 20.21 | 20.21 | ||
Ploskovice | x | 20.26 | 20.26 | ||
Horní Řepčice | x | 20.33 | 20.33 | ||
Liběšice | 20.36 | 20.37 | |||
Úštěk | 20.43 | 20.44 | |||
Dubičná | x | 20.51 | 20.51 | ||
Blíževedly | 20.57 | 21.01 | |||
Kravaře v Čechách | x | 21.04 | 21.04 | ||
Stvolínky | x | 21.07 | 21.07 | ||
Zahrádky u České Lípy | x | 21.15 | 21.15 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 21.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia