Os 6108 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 12.33 | ||||
Zahrádky u České Lípy | x | 12.41 | 12.41 | ||
Stvolínky | x | 12.50 | 12.50 | ||
Kravaře v Čechách | x | 12.55 | 12.55 | ||
Blíževedly | 12.59 | 13.00 | |||
Dubičná | x | 13.05 | 13.05 | ||
Úštěk | 13.10 | 13.11 | |||
Liběšice | 13.18 | 13.19 | |||
Horní Řepčice | x | 13.22 | 13.22 | ||
Ploskovice | x | 13.29 | 13.29 | ||
Trnovany u Litoměřic | x | 13.33 | 13.33 | ||
Litoměřice horní nádraží | 13.38 | 13.42 | |||
Litoměřice Cihelna | x | 13.44 | 13.44 | ||
Žalhostice | 13.47 | 13.48 | |||
Lovosice | 13.54 | 14.02 | |||
Sulejovice | x | 14.05 | 14.05 | ||
Čížkovice | 14.09 | 14.10 | |||
Úpohlavy | x | 14.13 | 14.13 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 14.18 | 14.18 | ||
Slatina pod Hazmburkem | x | 14.21 | 14.21 | ||
Libochovice | 14.24 | 14.28 | |||
Libochovice město | 14.33 | 14.45 | |||
Dubany | x | 14.48 | 14.48 | ||
Křesín | x | 14.51 | 14.51 | ||
Koštice nad Ohří | 14.54 | 14.57 | |||
Pátek | x | 15.04 | 15.04 | ||
Radonice nad Ohří | x | 15.06 | 15.06 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 15.11 | 15.11 | ||
Veltěže | x | 15.15 | 15.15 | ||
Louny | 15.20 | 15.29 | |||
Louny střed | x | 15.32 | 15.32 | ||
Louny město | x | 15.34 | 15.34 | ||
Březno u Postoloprt | 15.41 | 15.42 | |||
Postoloprty | 15.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci