Os 5857 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 22.21 | ||||
Praha-Vysočany | 22.28 | 22.29 | |||
Praha-Horní Počernice | 22.36 | 22.37 | |||
Zeleneč | 22.41 | 22.41 | |||
Čelákovice | 22.49 | 22.50 | |||
Čelákovice-Jiřina | 22.53 | 22.53 | |||
Lysá nad Labem | 22.59 | 23.00 | |||
Ostrá | 23.05 | 23.05 | |||
Stratov | 23.07 | 23.07 | |||
Kostomlaty nad Labem | 23.11 | 23.11 | |||
Kamenné Zboží | 23.14 | 23.14 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 23.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia