Os 5838 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 17.45 | ||||
Hlízov | 17.48 | 17.48 | |||
Kolín | 17.55 | 18.29 | |||
Kolín-Zálabí | 18.31 | 18.31 | |||
Veltruby | 18.35 | 18.35 | |||
Velký Osek | 18.38 | 18.39 | |||
Libice nad Cidlinou | 18.41 | 18.42 | |||
Poděbrady | 18.46 | 18.47 | |||
Velké Zboží | 18.50 | 18.50 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 18.56 | 19.04 | |||
Kamenné Zboží | 19.08 | 19.08 | |||
Kostomlaty nad Labem | 19.11 | 19.11 | |||
Stratov | 19.16 | 19.16 | |||
Ostrá | 19.18 | 19.18 | |||
Lysá nad Labem | 19.24 | 19.25 | |||
Čelákovice-Jiřina | 19.31 | 19.31 | |||
Čelákovice | 19.34 | 19.35 | |||
Zeleneč | 19.42 | 19.42 | |||
Praha-Horní Počernice | 19.46 | 19.47 | |||
Praha-Vysočany | 19.55 | 19.56 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 20.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci