Os 5820 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 11.29 | ||||
Kolín-Zálabí | 11.31 | 11.31 | |||
Veltruby | 11.35 | 11.35 | |||
Velký Osek | 11.38 | 11.39 | |||
Libice nad Cidlinou | 11.41 | 11.42 | |||
Poděbrady | 11.46 | 11.47 | |||
Velké Zboží | 11.50 | 11.50 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 11.56 | 11.57 | |||
Kamenné Zboží | 12.01 | 12.01 | |||
Kostomlaty nad Labem | 12.04 | 12.04 | |||
Stratov | 12.09 | 12.09 | |||
Ostrá | 12.11 | 12.11 | |||
Lysá nad Labem | 12.17 | 12.25 | |||
Čelákovice-Jiřina | 12.31 | 12.31 | |||
Čelákovice | 12.34 | 12.35 | |||
Mstětice | 12.40 | 12.40 | |||
Zeleneč | 12.42 | 12.42 | |||
Praha-Horní Počernice | 12.46 | 12.47 | |||
Praha-Vysočany | 12.55 | 12.56 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 13.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia