Os 5815 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 8.51 | ||||
Praha-Vysočany | 8.58 | 8.59 | |||
Praha-Horní Počernice | 9.06 | 9.07 | |||
Zeleneč | 9.11 | 9.11 | |||
Mstětice | 9.13 | 9.13 | |||
Čelákovice | 9.19 | 9.20 | |||
Čelákovice-Jiřina | 9.23 | 9.23 | |||
Lysá nad Labem | 9.29 | 9.30 | |||
Ostrá | 9.35 | 9.35 | |||
Stratov | 9.37 | 9.37 | |||
Kostomlaty nad Labem | 9.41 | 9.41 | |||
Kamenné Zboží | 9.44 | 9.44 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 9.49 | 10.01 | |||
Velké Zboží | 10.06 | 10.06 | |||
Poděbrady | 10.09 | 10.10 | |||
Libice nad Cidlinou | 10.14 | 10.15 | |||
Velký Osek | 10.18 | 10.18 | |||
Veltruby | 10.21 | 10.21 | |||
Kolín-Zálabí | 10.25 | 10.25 | |||
Kolín | 10.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci