Os 5810 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 7.45 | ||||
Hlízov | 7.48 | 7.48 | |||
Kolín | 7.55 | 7.56 | |||
Kolín-Zálabí | 7.58 | 7.58 | |||
Veltruby | 8.02 | 8.02 | |||
Velký Osek | 8.05 | 8.06 | |||
Libice nad Cidlinou | 8.08 | 8.09 | |||
Poděbrady | 8.13 | 8.14 | |||
Velké Zboží | 8.17 | 8.17 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 8.23 | 8.24 | |||
Kostomlaty nad Labem | 8.29 | 8.30 | |||
Lysá nad Labem | 8.39 | 8.40 | |||
Čelákovice-Jiřina | 8.46 | 8.46 | |||
Čelákovice | 8.49 | 8.50 | |||
Zeleneč | 8.57 | 8.57 | |||
Praha-Horní Počernice | 9.01 | 9.01 | |||
Praha-Vysočany | 9.09 | 9.10 | |||
Praha hlavní nádraží | 9.16 | 9.17 | |||
Praha-Vršovice | 9.21 | 9.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci