Os 5808 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 7.29 | ||||
Kolín-Zálabí | 7.31 | 7.31 | |||
Veltruby | 7.35 | 7.35 | |||
Velký Osek | 7.38 | 7.39 | |||
Libice nad Cidlinou | 7.41 | 7.42 | |||
Poděbrady | 7.46 | 7.47 | |||
Velké Zboží | 7.50 | 7.50 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 7.56 | 8.04 | |||
Kamenné Zboží | 8.08 | 8.08 | |||
Kostomlaty nad Labem | 8.11 | 8.11 | |||
Stratov | 8.16 | 8.16 | |||
Ostrá | 8.18 | 8.18 | |||
Lysá nad Labem | 8.24 | 8.25 | |||
Čelákovice-Jiřina | 8.31 | 8.31 | |||
Čelákovice | 8.34 | 8.35 | |||
Mstětice | 8.40 | 8.40 | |||
Zeleneč | 8.42 | 8.42 | |||
Praha-Horní Počernice | 8.46 | 8.47 | |||
Praha-Vysočany | 8.55 | 8.56 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 9.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy