Os 5707 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Městec Králové | 8.05 | ||||
Běrunice | x | 8.10 | 8.10 | ||
Slibovice | x | 8.13 | 8.13 | ||
Lovčice obec | x | 8.16 | 8.16 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 8.24 | 8.32 | |||
Luková | x | 8.36 | 8.36 | ||
Zachrašťany | x | 8.39 | 8.39 | ||
Nový Bydžov | 8.43 | 8.43 | |||
Skřivany | x | 8.47 | 8.47 | ||
Smidary | 8.50 | 8.50 | |||
Ohnišťany | x | 8.55 | 8.55 | ||
Ostroměř | 9.00 | 9.00 | |||
Šárovcova Lhota | x | 9.07 | 9.07 | ||
Lázně Bělohrad | 9.10 | 9.11 | |||
Horní Nová Ves | x | 9.14 | 9.14 | ||
Nová Paka | 9.22 | 9.23 | |||
Nová Paka město | 9.25 | 9.25 | |||
Stará Paka | 9.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci