Os 5702 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 6.10 | ||||
Nová Paka město | 6.14 | 6.15 | |||
Nová Paka | 6.17 | 6.26 | |||
Horní Nová Ves | 6.35 | 6.35 | |||
Lázně Bělohrad | 6.38 | 6.41 | |||
Šárovcova Lhota | 6.44 | 6.44 | |||
Ostroměř | 6.52 | 7.00 | |||
Ohnišťany | 7.05 | 7.05 | |||
Nový Bydžov | 7.15 | 7.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 7.25 | 7.33 | |||
Lovčice obec | 7.40 | 7.40 | |||
Slibovice | 7.43 | 7.43 | |||
Běrunice | 7.46 | 7.46 | |||
Městec Králové | 7.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci