Os 5701 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 4.25 | ||||
Zachrašťany | x | 4.31 | 4.31 | ||
Nový Bydžov | 4.35 | 4.35 | |||
Skřivany | x | 4.39 | 4.39 | ||
Smidary | 4.42 | 4.42 | |||
Ohnišťany | x | 4.47 | 4.47 | ||
Ostroměř | 4.53 | 4.54 | |||
Šárovcova Lhota | x | 5.01 | 5.01 | ||
Lázně Bělohrad | 5.04 | 5.05 | |||
Horní Nová Ves | x | 5.08 | 5.08 | ||
Nová Paka | 5.16 | 5.17 | |||
Nová Paka město | 5.19 | 5.19 | |||
Stará Paka | 5.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci