Os 5404 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nová Paka | 6.54 | ||||
Nová Paka město | 6.56 | 6.56 | |||
Stará Paka | 7.00 | 7.01 | |||
Bělá u Staré Paky | x | 7.05 | 7.05 | ||
Libštát | x | 7.09 | 7.09 | ||
Košťálov | 7.12 | 7.19 | |||
Nedvězí | x | 7.23 | 7.23 | ||
Semily | 7.27 | 7.28 | |||
Železný Brod | 7.34 | 7.51 | |||
Líšný | 7.55 | 7.55 | |||
Malá Skála | 7.58 | 7.59 | |||
Dolánky | 8.05 | 8.05 | |||
Turnov | 8.09 | 8.40 | |||
Doubí u Turnova | x | 8.45 | 8.45 | ||
Sychrov | 8.49 | 8.49 | |||
Sedlejovice | x | 8.51 | 8.51 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 8.56 | 8.57 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 9.03 | 9.04 | |||
Rádlo | x | 9.09 | 9.09 | ||
Jeřmanice | 9.12 | 9.12 | |||
Pilínkov | x | 9.18 | 9.18 | ||
Liberec | 9.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci