Os 5235 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 18.50 | ||||
Nové Město nad Cidlinou | 18.53 | 18.54 | |||
Káranice | 18.58 | 19.00 | |||
Dobřenice | 19.05 | 19.06 | |||
Lhota pod Libčany | 19.08 | 19.09 | |||
Praskačka | 19.12 | 19.17 | |||
Hradec Králové-Kukleny | 19.22 | 19.23 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 19.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy