Os 5155 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 6.30 | ||||
Lípa nad Orlicí | 6.33 | 6.33 | |||
Čestice | 6.37 | 6.37 | |||
Častolovice | 6.40 | 6.41 | |||
Kostelec nad Orlicí město | 6.44 | 6.45 | |||
Kostelec nad Orlicí | 6.47 | 6.48 | |||
Doudleby nad Orlicí | 6.52 | 6.53 | |||
Záměl | 6.57 | 6.57 | |||
Potštejn | 7.01 | 7.02 | |||
Sopotnice | 7.06 | 7.06 | |||
Litice nad Orlicí | 7.11 | 7.12 | |||
Bohousová | 7.15 | 7.15 | |||
Žamberk | 7.22 | 7.23 | |||
Lukavice v Čechách | 7.28 | 7.28 | |||
Letohrad | 7.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci