..: Trasa vlaku Os 5026 - JŘ 2018 :..
Os 5026
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Česká Třebová   15.57 
  Dlouhá Třebová  16.02 16.02 
  Ústí nad Orlicí město  16.06 16.06 
  Ústí nad Orlicí  16.08 16.17 
  Bezpráví  16.21 16.21 
  Brandýs nad Orlicí  16.25 16.25 
  Choceň  16.30 16.40 
  Sruby  16.43 16.43 
  Dobříkov u Chocně  16.46 16.46 
  Zámrsk  16.48 16.48 
  Sedlíšťka  16.51 16.51 
  Uhersko  16.55 16.55 
  Moravany  16.59 17.02 
  Kostěnice  17.06 17.06 
  Pardubice-Černá za Bory  17.10 17.10 
  Pardubice-Pardubičky  17.12 17.13 
  Pardubice hlavní nádraží  17.16 17.32 
  Pardubice-Svítkov  17.35 17.35 
  Pardubice-Opočínek  17.38 17.38 
  Valy u Přelouče  17.41 17.42 
  Přelouč  17.45 17.50 
  Lhota pod Přeloučí  17.53 17.53 
  Řečany nad Labem  17.56 17.58 
  Chvaletice  18.02 18.02 
  Kojice  18.04 18.04 
  Týnec nad Labem  18.07 18.07 
  Záboří nad Labem  18.09 18.10 
  Starý Kolín  18.13 18.14 
  Kolín dílny  18.17 18.17 
  Kolín  18.20  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster