Os 5012 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 13.57 | ||||
Dlouhá Třebová | 14.02 | 14.02 | |||
Ústí nad Orlicí město | 14.06 | 14.06 | |||
Ústí nad Orlicí | 14.08 | 14.17 | |||
Bezpráví | 14.21 | 14.21 | |||
Brandýs nad Orlicí | 14.25 | 14.25 | |||
Choceň | 14.30 | 14.40 | |||
Sruby | 14.43 | 14.43 | |||
Dobříkov u Chocně | 14.46 | 14.46 | |||
Zámrsk | 14.48 | 14.48 | |||
Sedlíšťka | 14.51 | 14.51 | |||
Uhersko | 14.55 | 14.55 | |||
Moravany | 14.59 | 15.02 | |||
Kostěnice | 15.06 | 15.06 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 15.10 | 15.10 | |||
Pardubice-Pardubičky | 15.12 | 15.13 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.16 | 15.32 | |||
Pardubice-Svítkov | 15.35 | 15.35 | |||
Pardubice-Opočínek | 15.38 | 15.38 | |||
Valy u Přelouče | 15.41 | 15.42 | |||
Přelouč | 15.45 | 15.50 | |||
Lhota pod Přeloučí | 15.53 | 15.53 | |||
Řečany nad Labem | 15.56 | 15.58 | |||
Chvaletice | 16.02 | 16.02 | |||
Kojice | 16.04 | 16.04 | |||
Týnec nad Labem | 16.07 | 16.07 | |||
Záboří nad Labem | 16.09 | 16.10 | |||
Starý Kolín | 16.13 | 16.14 | |||
Kolín dílny | 16.17 | 16.17 | |||
Kolín | 16.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök