..: Trasa vlaku Os 5012 - JŘ 2018 :..
Os 5012
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Česká Třebová   13.57 
  Dlouhá Třebová  14.02 14.02 
  Ústí nad Orlicí město  14.06 14.06 
  Ústí nad Orlicí  14.08 14.17 
  Bezpráví  14.21 14.21 
  Brandýs nad Orlicí  14.25 14.25 
  Choceň  14.30 14.40 
  Sruby  14.43 14.43 
  Dobříkov u Chocně  14.46 14.46 
  Zámrsk  14.48 14.48 
  Sedlíšťka  14.51 14.51 
  Uhersko  14.55 14.55 
  Moravany  14.59 15.02 
  Kostěnice  15.06 15.06 
  Pardubice-Černá za Bory  15.10 15.10 
  Pardubice-Pardubičky  15.12 15.13 
  Pardubice hlavní nádraží  15.16 15.32 
  Pardubice-Svítkov  15.35 15.35 
  Pardubice-Opočínek  15.38 15.38 
  Valy u Přelouče  15.41 15.42 
  Přelouč  15.45 15.50 
  Lhota pod Přeloučí  15.53 15.53 
  Řečany nad Labem  15.56 15.58 
  Chvaletice  16.02 16.02 
  Kojice  16.04 16.04 
  Týnec nad Labem  16.07 16.07 
  Záboří nad Labem  16.09 16.10 
  Starý Kolín  16.13 16.14 
  Kolín dílny  16.17 16.17 
  Kolín  16.20  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster