Os 5011 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 14.40 | ||||
Kolín dílny | 14.42 | 14.42 | |||
Starý Kolín | 14.46 | 14.46 | |||
Záboří nad Labem | 14.50 | 14.53 | |||
Týnec nad Labem | 14.54 | 14.55 | |||
Kojice | 14.57 | 14.57 | |||
Chvaletice | 14.59 | 15.00 | |||
Řečany nad Labem | 15.04 | 15.04 | |||
Lhota pod Přeloučí | 15.07 | 15.07 | |||
Přelouč | 15.11 | 15.16 | |||
Valy u Přelouče | 15.19 | 15.19 | |||
Pardubice-Opočínek | 15.22 | 15.22 | |||
Pardubice-Svítkov | 15.25 | 15.26 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.29 | 15.38 | |||
Pardubice-Pardubičky | 15.40 | 15.41 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 15.43 | 15.43 | |||
Kostěnice | 15.47 | 15.50 | |||
Moravany | 15.53 | 15.55 | |||
Uhersko | 15.59 | 16.00 | |||
Sedlíšťka | 16.03 | 16.03 | |||
Zámrsk | 16.06 | 16.07 | |||
Dobříkov u Chocně | 16.09 | 16.09 | |||
Sruby | 16.11 | 16.12 | |||
Choceň | 16.16 | 16.32 | |||
Brandýs nad Orlicí | 16.36 | 16.37 | |||
Ústí nad Orlicí | 16.45 | 16.46 | |||
Ústí nad Orlicí město | 16.47 | 16.48 | |||
Dlouhá Třebová | 16.51 | 16.51 | |||
Česká Třebová | 16.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci