..: Trasa vlaku Os 5003 - JŘ 2018 :..
Os 5003
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kolín   5.42 
  Kolín dílny  5.44 5.44 
  Starý Kolín  5.48 5.48 
  Záboří nad Labem  5.52 5.53 
  Týnec nad Labem  5.54 5.55 
  Kojice  5.57 5.57 
  Chvaletice  5.59 6.00 
  Řečany nad Labem  6.04 6.06 
  Lhota pod Přeloučí  6.09 6.09 
  Přelouč  6.13 6.16 
  Valy u Přelouče  6.19 6.19 
  Pardubice-Opočínek  6.22 6.22 
  Pardubice-Svítkov  6.25 6.26 
  Pardubice hlavní nádraží  6.29 6.44 
  Pardubice-Pardubičky  6.46 6.47 
  Pardubice-Černá za Bory  6.49 6.49 
  Kostěnice  6.53 6.56 
  Moravany  6.59 6.59 
  Uhersko  7.03 7.04 
  Sedlíšťka  7.07 7.07 
  Zámrsk  7.10 7.11 
  Dobříkov u Chocně  7.13 7.13 
  Sruby  7.15 7.16 
  Choceň  7.20 7.32 
  Brandýs nad Orlicí  7.36 7.37 
  Bezpráví  7.40 7.40 
  Ústí nad Orlicí  7.45 7.46 
  Ústí nad Orlicí město  7.47 7.48 
  Dlouhá Třebová  7.51 7.51 
  Česká Třebová  7.57  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster