Os 4985 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmpee253/Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 16.46 | ||||
Hradčany | 16.48 | 16.49 | |||
Čebín | 16.51 | 16.52 | |||
Kuřim | 16.57 | 16.58 | |||
Česká | 17.01 | 17.02 | |||
Brno-Řečkovice | 17.06 | 17.06 | |||
Brno-Královo Pole | 17.09 | 17.10 | |||
Brno-Lesná | 17.12 | 17.13 | |||
Brno-Židenice | 17.18 | 17.19 | |||
Brno hlavní nádraží | 17.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök