Os 4913 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 16.36 | ||||
Ostrov nad Oslavou | 16.42 | 16.42 | |||
Laštovičky | 16.46 | 16.46 | |||
Sklené nad Oslavou | 16.50 | 16.51 | |||
Křižanov | 16.57 | 16.58 | |||
Ořechov | 17.02 | 17.03 | |||
Osová Bítýška | 17.06 | 17.06 | |||
Vlkov u Tišnova | 17.09 | 17.10 | |||
Níhov | 17.14 | 17.15 | |||
Řikonín | 17.19 | 17.20 | |||
Dolní Loučky | 17.24 | 17.24 | |||
Tišnov | 17.29 | 17.30 | |||
Hradčany | 17.32 | 17.33 | |||
Čebín | 17.35 | 17.36 | |||
Kuřim | 17.41 | 17.42 | |||
Česká | 17.45 | 17.46 | |||
Brno-Řečkovice | 17.50 | 17.50 | |||
Brno-Královo Pole | 17.53 | 17.54 | |||
Brno-Lesná | 17.56 | 17.57 | |||
Brno-Židenice | 18.02 | 18.03 | |||
Brno hlavní nádraží | 18.07 | 18.10 | |||
Modřice | 18.17 | 18.18 | |||
Popovice u Rajhradu | 18.21 | 18.21 | |||
Rajhrad | 18.23 | 18.24 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 18.27 | 18.28 | |||
Hrušovany u Brna | 18.31 | 18.35 | |||
Žabčice | 18.38 | 18.38 | |||
Vranovice | 18.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster