Os 4845 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zastávka u Brna | 17.58 | ||||
Rosice u Brna | 18.01 | 18.01 | |||
Tetčice | 18.04 | 18.19 | |||
Omice | x | 18.22 | 18.22 | ||
Střelice | 18.26 | 18.26 | |||
Brno-Horní Heršpice | 18.35 | 18.35 | |||
Brno hlavní nádraží | 18.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök