Os 4740 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.39 | ||||
Brno-Židenice | 0.42 | 0.43 | |||
Bílovice nad Svitavou | 0.49 | 0.50 | |||
Babice nad Svitavou | x | 0.54 | 0.54 | ||
Adamov | 0.57 | 0.58 | |||
Adamov zastávka | 1.00 | 1.00 | |||
Blansko | 1.06 | 1.07 | |||
Blansko město | 1.09 | 1.09 | |||
Dolní Lhota | 1.13 | 1.13 | |||
Rájec-Jestřebí | 1.16 | 1.16 | |||
Doubravice nad Svitavou | 1.20 | 1.20 | |||
Skalice nad Svitavou | 1.26 | 1.30 | |||
Boskovice | 1.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci