Os 4718 | |
Řazení vlaku: 640 + 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.01 | ||||
Brno-Židenice | 13.04 | 13.05 | |||
Bílovice nad Svitavou | 13.10 | 13.11 | |||
Babice nad Svitavou | 13.15 | 13.16 | |||
Adamov | 13.19 | 13.19 | |||
Adamov zastávka | 13.21 | 13.22 | |||
Blansko | 13.28 | 13.29 | |||
Blansko město | 13.31 | 13.32 | |||
Dolní Lhota | 13.35 | 13.36 | |||
Rájec-Jestřebí | 13.38 | 13.39 | |||
Doubravice nad Svitavou | 13.42 | 13.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 13.47 | 13.49 | |||
Svitávka | 13.52 | 13.52 | |||
Zboněk | 13.55 | 13.56 | |||
Letovice zastávka | 13.58 | 13.58 | |||
Letovice | 14.01 | 14.02 | |||
Rozhraní | 14.07 | 14.07 | |||
Moravská Chrastová | 14.10 | 14.10 | |||
Březová nad Svitavou | 14.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster