Os 4716 | |
Řazení vlaku: 640 + 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 12.01 | ||||
Brno-Židenice | 12.04 | 12.05 | |||
Bílovice nad Svitavou | 12.10 | 12.11 | |||
Babice nad Svitavou | 12.15 | 12.16 | |||
Adamov | 12.19 | 12.19 | |||
Adamov zastávka | 12.21 | 12.22 | |||
Blansko | 12.28 | 12.29 | |||
Blansko město | 12.31 | 12.32 | |||
Dolní Lhota | 12.35 | 12.36 | |||
Rájec-Jestřebí | 12.39 | 12.40 | |||
Doubravice nad Svitavou | 12.43 | 12.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 12.48 | 12.49 | |||
Svitávka | 12.52 | 12.52 | |||
Zboněk | 12.55 | 12.56 | |||
Letovice zastávka | 12.58 | 12.58 | |||
Letovice | 13.01 | 13.02 | |||
Rozhraní | 13.07 | 13.07 | |||
Moravská Chrastová | 13.10 | 13.10 | |||
Březová nad Svitavou | 13.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci