Os 4610 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 5.15 | ||||
Ladná | 5.21 | 5.21 | |||
Podivín | 5.24 | 5.25 | |||
Rakvice | 5.29 | 5.29 | |||
Zaječí | 5.32 | 5.33 | |||
Šakvice | 5.38 | 5.39 | |||
Popice | 5.42 | 5.42 | |||
Pouzdřany | 5.45 | 5.46 | |||
Vranovice | 5.49 | 5.50 | |||
Žabčice | 5.54 | 5.54 | |||
Hrušovany u Brna | 5.57 | 5.58 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 6.00 | 6.01 | |||
Rajhrad | 6.04 | 6.05 | |||
Popovice u Rajhradu | 6.07 | 6.08 | |||
Modřice | 6.11 | 6.12 | |||
Brno hlavní nádraží | 6.19 | 6.23 | |||
Brno-Židenice | 6.26 | 6.27 | |||
Brno-Lesná | 6.33 | 6.33 | |||
Brno-Královo Pole | 6.36 | 6.36 | |||
Brno-Řečkovice | 6.39 | 6.39 | |||
Česká | 6.43 | 6.44 | |||
Kuřim | 6.47 | 6.48 | |||
Čebín | 6.53 | 6.53 | |||
Hradčany | 6.56 | 6.56 | |||
Tišnov | 6.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci