Os 4343 | |
Řazení vlaku: 814 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.36 | ||||
Uherské Hradiště | 13.42 | 13.46 | |||
Kunovice | 13.49 | 13.50 | |||
Vésky | 13.53 | 13.54 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 13.56 | 13.57 | |||
Hradčovice | 14.01 | 14.03 | |||
Havřice | 14.07 | 14.07 | |||
Uherský Brod | 14.10 | 14.11 | |||
Újezdec u Luhačovic | 14.14 | 14.16 | |||
Šumice | 14.19 | 14.20 | |||
Nezdenice | 14.22 | 14.23 | |||
Záhorovice | 14.26 | 14.26 | |||
Bojkovice | 14.30 | 14.43 | |||
Bojkovice město | 14.45 | 14.46 | |||
Pitín zastávka | 14.49 | 14.50 | |||
Hostětín | 14.57 | 14.57 | |||
Slavičín | 15.02 | 15.02 | |||
Divnice | 15.06 | 15.06 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 15.08 | 15.08 | |||
Popov | 15.13 | 15.14 | |||
Bylnice | 15.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök