Os 4338 | |
Řazení vlaku: 854 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice město | 11.20 | ||||
Bojkovice | 11.22 | 11.26 | |||
Záhorovice | 11.29 | 11.29 | |||
Nezdenice | 11.32 | 11.33 | |||
Šumice | 11.35 | 11.36 | |||
Újezdec u Luhačovic | 11.39 | 11.40 | |||
Uherský Brod | 11.44 | 11.50 | |||
Havřice | 11.52 | 11.53 | |||
Hradčovice | 11.57 | 11.58 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 12.02 | 12.03 | |||
Vésky | 12.05 | 12.06 | |||
Kunovice | 12.09 | 12.09 | |||
Uherské Hradiště | 12.12 | 12.18 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci