Os 4310 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 12.05 | ||||
Popov | 12.10 | 12.10 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 12.15 | 12.16 | |||
Divnice | 12.18 | 12.18 | |||
Slavičín | 12.21 | 12.22 | |||
Hostětín | 12.27 | 12.27 | |||
Pitín zastávka | 12.34 | 12.34 | |||
Bojkovice město | 12.38 | 12.38 | |||
Bojkovice | 12.40 | 12.41 | |||
Záhorovice | 12.44 | 12.44 | |||
Nezdenice | 12.47 | 12.48 | |||
Šumice | 12.50 | 12.51 | |||
Újezdec u Luhačovic | 12.54 | 12.55 | |||
Uherský Brod | 12.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci