Os 4181 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slavkov u Brna | 13.25 | ||||
Křižanovice | 13.29 | 13.29 | |||
Marefy | 13.32 | 13.32 | |||
Bučovice | 13.34 | 13.35 | |||
Nevojice | 13.38 | 13.39 | |||
Nesovice | 13.42 | 13.42 | |||
Brankovice | 13.46 | 13.47 | |||
Nemotice | 13.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök