Os 4175 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kyjov | 17.08 | ||||
Kyjov zastávka | 17.11 | 17.11 | |||
Vlkoš | 17.15 | 17.16 | |||
Vracov | 17.20 | 17.21 | |||
Bzenec | 17.25 | 17.26 | |||
Veselí nad Moravou | 17.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci