Os 4148 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nemotice | 14.11 | ||||
Brankovice | x | 14.16 | 14.16 | ||
Nesovice | 14.20 | 14.21 | |||
Nevojice | x | 14.25 | 14.25 | ||
Bučovice | 14.29 | 14.30 | |||
Marefy | x | 14.33 | 14.33 | ||
Křižanovice | 14.36 | 14.37 | |||
Slavkov u Brna | 14.41 | 14.43 | |||
Křenovice dolní nádraží | 14.46 | 14.47 | |||
Blažovice | 14.53 | 14.53 | |||
Šlapanice | 14.59 | 15.00 | |||
Brno-Slatina | 15.05 | 15.06 | |||
Brno-Židenice | 15.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci