Os 4121 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.14 | ||||
Brno-Černovice | 16.20 | 16.20 | |||
Brno-Slatina | 16.26 | 16.27 | |||
Šlapanice | 16.32 | 16.33 | |||
Ponětovice | 16.36 | 16.36 | |||
Blažovice | 16.41 | 16.42 | |||
Křenovice dolní nádraží | 16.46 | 16.47 | |||
Slavkov u Brna | 16.50 | 16.51 | |||
Křižanovice | 16.56 | 16.56 | |||
Marefy | 16.59 | 17.00 | |||
Bučovice | 17.03 | 17.04 | |||
Nevojice | 17.08 | 17.08 | |||
Nesovice | 17.12 | 17.12 | |||
Brankovice | 17.17 | 17.17 | |||
Nemotice | 17.21 | 17.21 | |||
Jestřabice | x | 17.27 | 17.27 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 17.31 | 17.32 | |||
Kyjov | 17.37 | 17.38 | |||
Kyjov zastávka | 17.41 | 17.41 | |||
Vlkoš | 17.46 | 17.46 | |||
Vracov | 17.50 | 17.51 | |||
Bzenec | 17.55 | 17.56 | |||
Veselí nad Moravou | 18.05 | 18.07 | |||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 18.10 | 18.10 | |||
Uherský Ostroh | 18.13 | 18.13 | |||
Ostrožská Nová Ves | 18.17 | 18.18 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 18.20 | 18.20 | |||
Kunovice zastávka | 18.23 | 18.23 | |||
Uherské Hradiště | 18.28 | 18.29 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök