Os 4116 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 13.32 | ||||
Kunovice zastávka | 13.36 | 13.37 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 13.40 | 13.40 | |||
Ostrožská Nová Ves | 13.42 | 13.42 | |||
Uherský Ostroh | 13.46 | 13.47 | |||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 13.49 | 13.50 | |||
Veselí nad Moravou | 13.53 | 13.55 | |||
Bzenec | 14.04 | 14.05 | |||
Vracov | 14.08 | 14.09 | |||
Vlkoš | 14.14 | 14.14 | |||
Kyjov zastávka | 14.19 | 14.19 | |||
Kyjov | 14.22 | 14.24 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 14.29 | 14.29 | |||
Jestřabice | 14.34 | 14.34 | |||
Nemotice | 14.40 | 14.41 | |||
Brankovice | 14.45 | 14.46 | |||
Nesovice | 14.50 | 14.51 | |||
Nevojice | 14.55 | 14.55 | |||
Bučovice | 14.59 | 15.00 | |||
Marefy | 15.03 | 15.03 | |||
Křižanovice | 15.06 | 15.07 | |||
Slavkov u Brna | 15.11 | 15.13 | |||
Křenovice dolní nádraží | 15.17 | 15.17 | |||
Blažovice | 15.23 | 15.23 | |||
Ponětovice | 15.27 | 15.28 | |||
Šlapanice | 15.30 | 15.31 | |||
Brno-Slatina | 15.36 | 15.37 | |||
Brno hlavní nádraží | 15.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci