Os 4111 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 8.12 | ||||
Brno-Židenice | 8.15 | 8.20 | |||
Brno-Slatina | 8.26 | 8.27 | |||
Šlapanice | 8.32 | 8.33 | |||
Ponětovice | 8.36 | 8.36 | |||
Blažovice | 8.41 | 8.42 | |||
Křenovice dolní nádraží | 8.46 | 8.47 | |||
Slavkov u Brna | 8.50 | 8.51 | |||
Křižanovice | 8.56 | 8.56 | |||
Marefy | 8.59 | 9.00 | |||
Bučovice | 9.03 | 9.04 | |||
Nevojice | 9.08 | 9.08 | |||
Nesovice | 9.12 | 9.12 | |||
Brankovice | 9.17 | 9.17 | |||
Nemotice | 9.21 | 9.21 | |||
Jestřabice | x | 9.27 | 9.27 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 9.31 | 9.32 | |||
Kyjov | 9.37 | 9.38 | |||
Kyjov zastávka | 9.41 | 9.41 | |||
Vlkoš | 9.46 | 9.46 | |||
Vracov | 9.50 | 9.51 | |||
Bzenec | 9.55 | 9.56 | |||
Veselí nad Moravou | 10.05 | 10.07 | |||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 10.10 | 10.10 | |||
Uherský Ostroh | 10.13 | 10.13 | |||
Ostrožská Nová Ves | 10.17 | 10.18 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 10.20 | 10.20 | |||
Kunovice zastávka | 10.23 | 10.23 | |||
Uherské Hradiště | 10.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster