Os 4087 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 18.38 | ||||
Chvalkovice na Hané | 18.42 | 18.42 | |||
Ivanovice na Hané | 18.45 | 18.47 | |||
Hoštice-Heroltice | x | 18.50 | 18.50 | ||
Vyškov na Moravě | 18.56 | 19.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci