Os 4086 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vyškov na Moravě | 16.59 | ||||
Hoštice-Heroltice | x | 17.04 | 17.04 | ||
Ivanovice na Hané | 17.07 | 17.09 | |||
Chvalkovice na Hané | 17.12 | 17.12 | |||
Nezamyslice | 17.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster